Вие сте в: Слънчеви очила >> Мъжки >> Слънчеви очила Marc John MJ0823-142-G7
  • %D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B8+%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B0+Marc+John+MJ0823-142-G7
Детайли на продукта
Поляризация: с поляризирани лещи
УВ 400 защита:
 Да
Размери
Ширина на лещата: 60 mm
Ширина на моста: 17 mm
Дължина на рамката: 142 mm