Вие сте в: Слънчеви очила >> Мъжки >> Слънчеви очила Marc John MJ0710-11-R5
  • %D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B8+%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B0+Marc+John+MJ0710-11-R5
Детайли на продукта
Поляризация: с поляризирани лещи
УВ 400 защита:
 Да
Форма: продълговати
Цвят на рамката: черно
Цвят на стъклата: синьо
Материал на рамката: пластмаса и метал
Размери
Ширина на лещата: 67 mm
Ширина на моста: 11 mm
Дължина на рамката: 134 mm