Вие сте в: Часовници >> Дамски >> CASIO LTP-1302PD-7A1
  • CASIO+LTP-1302PD-7A1
CASIO LTP-1302PD-7A1
Характеристики:
Стоманена верижка
  • Изработена от неръждаема стомана.
Операционен период на батерията - 3 години
Дата
  • Аналогово посочване на дата.
Необрайт
  • Неоново покритие на циферблата излъчва светлина в тъмното, дори след кратко излагане на светло.
Минерално стъкло
Тройно-сгъваема тока
Водоустойчив (50 метра)
  • Подходящ за къпане, без потапяне.
Тегло: 70 g
Размер: 34,5mm x 30,2mm x 8,7mm (H x W x D)